Jungle Aquapark 4*4*4*4*

Poloha: Luxusní hotel hotelového řetězce Pickalbatros leží na cestě do Safagy, v letovisku Hurghada. Je ideální pro rodiny, hlavně díky aquaparku s tobogány, bazénům a spoustě možností sportovních a zábavních aktivit. Hotel je 25 minut jízdy od centra Hurghady a 20 od letiště.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, aquapark- několik bazénů, tobogány a další, možnost připojení k internetu,dětské hřiště, celkem 14 restaurací, kaváren a barů, bankomat, bankovní služby, obchůdky, možnost půjčení auta, pro děti minidisko, miniklub, dětský bazén, speciální dětská restaurace.

Ubytování: V hotelu je celkem 690 pokojů, všechny mají SAT TV, koupelnu, trezor, v hotelu funguje 24 hodinový room service.

Stravování: All inclusive: snídaně obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, pivo a rozlévané víno.

Pláž: Hotel leží přímo u pláže.

Sport a zábava: množství sportovních aktivit, fitness, vodní zábavní park, vyhřívaný bazén, aerobik, vodní gymnastika, stolní tenis, kulečník, potápěčské centrum na pláži, masáže, ping pong, minigolf, římské divadlo, obchůdky, půjčovna kol.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*