Royal Star Empire Beach resort 3*3*3*

Poloha: Hotel Royal Star Empire Beach resort má ideální polohu v srdci Hurghady, jen 300 m od soukromé pláže sesterského hotelu Three Corners Triton Empire beach. V okolí se nachází spousta typicky arabských obchůdků a restaurací. Pokud chcete zažít Egypt tak, jaký doopravdy je a jak žije, je tento hotel a zejména jeho okolí pro Vás ideální volbou. Kromě toho najdete v okolí také spoustu klubů a také možností výletů, z Hurghady se např. jezdí na populární šnorchlovací výlet na panenský ostrov Giftun.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, restaurace, dva bazény, další 3 bazény mohou podobně jako soukromou pláž klienti volně využívat v sesterském hotelu Triton Empire beach zhruba 300 m od hotelu. Dále je zde hlavní restaurace Sinuhe, 2 restaurace á la carte Chez Pascal a Dolce Vita a bar Peanuts. Pro konferenční potřeby má hotel vybavené prostory pro až 125 osob.

Ubytování: V hotelu je 409 pokojů. Všechny jsou příjemně a účelně zařízené. Je zde 181 standardních pokojů, které jsou vybavené koupelnou, klimatizací, SAT TV, rádiem, telefonem, ledničkou a balkonem nebo terasou s výhledem na bazény nebo na město. 204 pokojů kategorie superior je umístěno v hlavní budově hotelu. Pokoje jsou stejně vybavené jako pokoje kategorie standard, ale jsou větší, takže se zde pohodlně ubytují 3 osoby, a mají obývací kout. Je zde také 24 apartmánů, které jsou dvou nebo tří ložnicové a poskytují tak maximální komfort zejména větším rodinám.

Stravování: Stravování je zajištěno formou polopenze v hotelové restauraci.

Pláž: Menší, ale hezká písečná pláž se nachází u sesterského hotelu Triton Empire beach, cca 300 m od hotelu.

Sport a zábava: Animační programy, které pořádá hotel ve spolupráci se sesterským hotelem Triton Empire beach, u sesterského hotelu je také zahrada a beach volejbalové hřiště. Široká nabídka výletů od cesty k pyramidám přes výlet do pouště na čtyřkolkách až po šnorchlování u panenského ostrova Giftun.

Hotel je určen pro nenáročnou klientelu.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*