Iberotel Makadi Beach 5*5*5*5*5*

Poloha: Vejdete hlavním vchodem do lobby a rázem se ocitáte v úplně jiném světě. Ve světě bohatství, vkusné elegance, jako stvořeném pro relaxaci a odpočinek. Hotel Iberotel Makadi Beach leží v krásné oblasti Makadi, cca 30 km jižně o Hurghady, v procházkové vzdálenosti od Souk Makadi se spoustou restaurací a obchodů.

Vybavení: V hotelu je mnoho možností pro zpříjemnění Vaší dovolené. Najdete zde bazén, který je v zimě vyhřívaný, konferenční místnost, obchůdky, připojení k internetu, Shisha cornner, 4 restaurace- z toho jednu u bazénu, a 3 bary. Pro děti je zde dětský klub, dětský bazén, hřiště, speciální dětské menu, hlídání dětí, večer hotel pořádá animační programy s živou hudbou. Pro business účely je zde konferenční mísnost o kapacitě až 50 osob.

Ubytování: Hotel má celkem 317 pokojů, z toho 4 suity. Na vyžádání jsou možné propojené a nekuřácké pokoje. Všechny pokoje jsou vkusně dekorovány a mají vlastní balkon nebo terasu,výhled je buď na moře nebo do zahrady. Všechny pokoje se mohou pochlubit individuálně ovladatelnou klimatizací, je zde koupelna se sprchou, telefon s přímou volbou, SAT TV, milibar, trezor a fén.

Stravování: All inclusive.

Pláž: Hotel leží přímo na krásné písečné pláži.

Sport a zábava: Ze sportů je zde beach volejbal, stolní tenis, vodní polo, vodní gymnastika, lekce aerobiku a stretchingu, tenis, billiard, je zde vybavené potápěčské centrum a surfařské centrum.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*