Jaz Makadina (ex Sol Y Mar Makadi Marine) 5*5*5*5*5*

Poloha: Jaz Makadina je luxusní hotel postavený v Nůbijském stylu v krásné oblasti Makadi, známe vynikajícími podmínkami pro šnorchlování a potápění. Plně uspokojí Vaše požadavky, které na dovolenou máte, ať už chcete relaxovat a odpočívat, nebo prožít aktivní pobyt se spoustou sportovních aktivit a výletů. Najde se tu zkrátka pro každého něco.

Vybavení: Hotel má bufetovou restauraci a několik barů a pubů. Jsou zde 2 dle počasí a sezony vyhřívané bazény, krásná soukromá pláž, obchůdky, wellness centrum, sauna, jacuzzi, je zde dětský klub se speciálními programy pro děti mezi 4 a 12 lety, hřiště, hračkárna a dětský bazén. Hlavní restaurace nabízí také speciální menu pro děti, za příplatek je možné také hlídání dětí.

Ubytování: Hotel má celkem 167 pokojů, všechny jsou vzdušně ve světlých barvách. Všechny jsou vybaveny individuálně ovladatelnou klimatizací, na vyžádání jsou možné nekuřácké pokoje, bezpečnostní schránky jsou na recepci. Samozřejmostí je koupelna se sprchou, SAT TV,telefon s přímou volbou, milibar a fén.

Stravování: Stravování je zajištěno formou all inclusivei.

Pláž: Hotel se nahází přímo na krásné písečné pláži.

Sport a zábava: Je zde potápěčské centrum a možnosti šnorchlování, široká nabídka her a vodních a plážových sportů. O zábavu se stará tým animátorů, který připravuje denní i večerní animační programy. Pro aktivní dovolenou hotel nabízí velké množství výletů.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*