Egypt- Marsa Alam

Brayka Bay resort

Brayka Bay resort 4*4*4*4*

Poloha: Klenot Marsa Alamu, tak nazývají místní Brayka Bay, místo, kde se nachází tento hotel otevřený v roce 2004. Najdete ze luxusní ubytování, přátelský personál a nezaměnitelnou atmosféru. Do centra Marsa Alamu je to 17 km, letiště Marsa Alam je vzdáleno 45 km. Vybavení: Hotel leží přímo u pláže velmi dobrým vstpem do moře. Jsou zde ideální ...

cena na vyžádání Zobrazit

Egypt- Marsa Alam - informace

Marsa Alam je nádherné letovisko Egypta, které se nachází severně od Východní pouště, přes 200 kilometrů jižně od Hurghady.
Poloha na pobřeží Rudého moře – korálové útesy a čisté moře nabízí vhodné podmínky pro potápění a šnorchlování, k pozorování podmořské scenérie.
Marsa Alam je nedotknutelný ráj Rudého moře a oáza klidu a je jednou z nejkrásnějších oblastí na egyptském pobřeží, s krásnými plážemi, čistým mořem a stále svítícím sluncem. S překrásnými korálovými útesy a pohádkově bohatým a barvitým podmořským světem.
Až donedávna malá nevýznamná rybářská vesnička dnes konkuruje takovým destinacím jako je Sharm El Sheik nebo Hurghada. Obrat nastal především díky výstavbě mezinárodního letiště v roce 2001.

Egypt- Marsa Alam - zobrazit všechny informace »