Flamenco Beach Resort 4*4*4*4*

Poloha: Flamenco Beach Resort se nachází v oblíbené části Marsy Alam v El Quseir , hotel obklopuje pěkná udržovaná zahrada a pláž.  Flamenco Beach Resort je postaven v moderním egyptském stylu. Mezinárodní letiště v marsa Alam je vzdálené cca 65 km od hotelu.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, 2 hlavní restaurace, a la carte restaurace (italská a gril za poplatek, předchozí rezervace nutná), lobby bar, Wi-Fi (za poplatek), 2 bary u bazénu, obchodní arkáda, 2 bazény (lehátka, slunečníky a osušky zdarma), 2 dětské bazény, dětské hřiště, dětský klub, SPA centrum, sauna, jacuzzi, masáže.

 

Ubytování: Klimatizace, koupelna s WC, fén, TV se satelitním příjmem, telefon, minibar (za poplatek), trezor (zdarma),, balkon nebo terasa,Ubytování za příplatek: Pokoj s výhledem na moře a rodinný pokoj.

Stravování:  All Inclusive:, Hlavní restaurace Flamenco: 06.30-10.00 snídaně formou bufetu, 13.00-15.00 oběd formou bufetu, 18.30-22.00 večeře formou bufetu, u snídaně káva, čaj a rozlévané nealkoholické nápoje, u oběda a večeře nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Hlavní restaurace Las Palmas: 06.30-10.00 snídaně formou bufetu, 13.00-15.00 oběd formou bufetu, 18.30-22.00 večeře formou bufetu, u snídaně káva, čaj a rozlévané nealkoholické nápoje, u oběda a večeře nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané). Restaurace a la carte za příplatek.

Pláž: Písčitá s korálovým podloží, vstup do moře přes molo.

Sport a zábava: Občasné animační programy, aerobic, vodní pólo, plážový volejbal, stolní tenis, maxi šachy, mimi fotbal, tenis (osvětlení za poplatek), cricket. Za poplatek: posilovna, billiard, potápěčské centrum.

 

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*