Iberotel Coraya Beach resort 4*4*4*4*4*

Poloha: Objevte skryté poklady průzračných vod a korálových útesů Marsa Alamu, Iberotel soraya je postaven ve velmi elegantním stylu, přirozeně splývá s okolím a nabízí špičkové služby v krásném prostředí přímo u pláže.

Vybavení: Hotel má celkem 7 restaurací a barů s vynikající kuchyní. Pro business účely je v hotelu konferenční místnost o kapacitě až 100 osob. V hotelu je samozřejmostí připojení k internetu, je zde wellness centrum se saunou, jacuzzi, masážemi a posilovnou. Proděti je zde dětský klub, hřiště, dětský bazén a dětské animační programy.

Ubytování: Hotel má celkem 364 pokojů, z toho 132 family pokojů a 7suit. Standardní pokoje jsou prostorné a mají výhled na moře nebo do zahrady. Na vyžádání jsou možné nekuřácké pokoje. K vybavení patří individuálně ovladatelná klimatizace, balkon, koupelna se sprchou, telefon s přímou volbou, SAT TV, minibar, trezor a fén.

Stravování: Stravování je zajištěno formou polopenze v hotelové restauraci.

Pláž: Hotel se nachází přímo u krásné pláže.

Sport a zábava: Pro Vaši aktivnější dovolenou má hotel připravenou nabídku sportovního vyžití: aerobik, tenisový kurt, stolní tenis,fotbal, basketbal, beach volejbal, billiard a potápěčské centrum s možnostmi potápění a šnorchlování.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*