Radisson Blu resort, El Quesir 4*4*4*4*

Poloha: Pětihvězdičkový značkový resort sítě Radisson, velmi luxusní, vhodný i pro velmi náročné klienty. Asi tak by se dal popsat hotel Radisson Blu resort ležící v El Quesiru, asi 140 km od Hurghady, 45 minut jízdy z letiště Marsa Alam.Staré město a přístavEl Quesir jsou vzdáleny cca 3 km. El Quesir patří k nejnovějším letoviskům, které je díky svém čistým plážím a průzračnému moři zařazeno do seznamuchráněných míst UNESCO.

Vybavení: Hotel má celkem 8 rstaurací a barů s širokou nabídkou vynikajících jídel a nápojů. Je zde plně vybavené spa centrum nabízející ayurvedské masáže, saunu, jacuzzi, páru a dobře vybavenou posilovnu. Resort má 2 bazény, oba dle sezony a počasí vyhřívané. V hotelu je také potápěčské centrum, nechybí business centrum a 3 konferenční místnosti, půjčovna aut, pro děti dětský bazén, dětské menu, hřiště, klub, dětské animační programy a hlídání dětí. Hotelu je samozřejmostí Wifi internetové připojení.

Ubytování: V hotelu je celkem 250 luxusních pokojů, z toho 3 suity, všechny s balkonem nebo terasou a krásným výhledem. Ve všech pokojích je Wifi připojení k internetu, na vyžádání jsou možné nekuřácké pokoje.Standardní pokoje jsou vybaveny individuálně ovladatelnou klimatizací, trezorem, fénem, minibarem, SAT TV.

Stravování: Stravování je zajištěno formou polopenze v hotelové restauraci.

Pláž: hotel se nachází přímo u písčité pláže, vstup do može je kvůli korálu přes molo.

Sport a zábava: Golf je v dosahu v Soma Bay nebo El Gouně, v hotelu je beach volejbal, billiard, stolní tenis, možnost jízdy na koních a velbloudech.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*