Hyatt Regency Sharm El Sheikh 5*5*5*5*5*5*

Poloha: Hotel Hyatt Regency Sharm El Sheikh se nachází na celkové ploše 35 hekar, v &oáze& v krásné krajině. Je ideální místem pro potápění a vodní sporty. Nachází se jen kousek od Naama Bay, na letiště je to pár minut autem.

Vybavení: V hotelu je několik restaurací a barů, každý se zaměřuje na jiný typ kuchyně tak, aby vyhověly pokud možno všem chutím hotelových hostů. V hotelu je velmi dobře vybavené spa centrum se širokou nabídkou procedur a masáží, fitness centrum a tři kaskádovité bazény o celkové ploše 2500 m2, divoká řeka, tobogán, vodopády, whirpool, jacuzzi. Pod bazény jsou umělé vodní jeskyně. Pro děti je v hotelu dětský bazén, hračkárna a animační programy.

Ubytování: Pokoje jsou prostorné a luxusně vybavené, na výběr je z celkem 13 kategorií. Standardní pokoje jsou vybaveny balkonem nebo terasou, luxusní koupelnou, fénem, minibarem, telefonem s přímou volbou, individuálně ovladatelnou klimatizací, SAT TV, vysokorychlostním připojením k internetu,stropním větrákem a trezorem.

Stravování: Stravování je zajištěno formou polopenze v hotelové restauraci.

Pláž: hotel se nachází přímo u krásné písečné pláže.

Sport a zábava: V hotelu je k dispozici nabídka centra vodních sportů: potápění, noční potápění, šnorchlování a další. Kousek od hotelu je 18- jamkové golfové hřiště. Hotel má 4 tenisové kurty a 2 kryté kurty na squash.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*