Iberotel Club Fanara & Residence 4*4*4*4*

Poloha: Hotel leží na skutečně exotickém místě u útesů Ras O mel Seid a je postaven v příjemném útulně působícím stylu. Je to velmi příjemné místo pro relax a odpočinek. Hosté si mohou užívat šnorchlování a potápění kolem útesu v chráněné zátoce, hned naproti krásné soukromé písečné pláži. Do centra Sharm El Sheikhu je to jen 2 km,na letiště cca 22 km.

Vybavení: Hotel je vybaven 2 bazény a 2dětskými bazény, v závisti na sezoně a počasí vyhřívanými, divadlem, připojením k internetu, jsou zde 3 restaurace a 5 barů. Hotel pořádá animační programy pro děti od 4 do 12 let, je zde dětský klub, hřiště, dětský bufet a hlídání dětí.

Ubytování: Hotel má celkem 378 pokojů, na výběr je ze standard pokojů, pokojů s výhledem na moře, suit a rodinných pokojů. Standardní pokoje jsou vybaveny balkonem- kromě kategorie single saver- , individuálně ovladatelnou klimatizací, koupelnou se sprchou, telefonem s přímou volbo, SAT TV, ledničkou a fénem.

Stravování: Stravování je zajištěnou formou polopenze v hotelové restauraci.

Pláž: Hotel se nachází přímo u soukromé pláže.

Sport a zábava: Tenisový kurt, posilovna, aerobik, sauna, pára, volejbal, basketbal, stolnítenis, stolní fotbal, billiard, šipky, vodní polo, šnorchlování, masáže, potápění, denní a večerní animační programy.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*