Pyramisa Sharm Resort & Villas 4*4*4*4*

Poloha: Hotel je ideálně umísěn přímo na písečné pláži v Sharks Bay, nejznámějším místě na šnorchlování a potápění v Egyptě. Do Najma Bay je to 7 km, na letiště 4 km.

Vybavení: Hotel má celkem 6 restaurací a barů. Pro business účely jsou zde kvalitně vybavené konferenční místnosti, největší z nich má kapacitu 650 osob. Bazénová plocha činí celkem 4300 m2, jsou zde umělé vlny, bazén u moře, tobogán, potápěčské centrum, fitness centrum, salon krásy, business centrum, půjčovna aut, obchůdky. Nechybí vnitřní bazén vyhřívaný v závislosti na sezoně a počasí, připojení k internetu

Ubytování: Na výběr je z několika typů ubytování, hotel má celkem 498 pokojů. Všechny standardní pokoje jsou krásně luxusně vybaveny, mají balkon nebo terasu, miniledičku, telefon s přímou volbou a SAT TV.Samozřejmostí je luxusně vybavená koupelna odpovídající standardu úrovně hotelu.

Stravování: Stravování je zajištěno formou polopenze hotelové restauraci.

Pláž: Hotel leží přímo u krásné pláže.

Sport a zábava: Denní a večerní animační programy, beach volejbal, minifotbal, aerobik, stolní tenis, sauna, masáže, jacuzzi, tenisové a squashové kurty, billiard. Pro děti zdejšku dětští animátoři, hračkárna, hlídání dětí a dětská menu.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*