Hilton Taba Resort & Nelson Village 4*4*4*4*4*

Poloha: Relaxujte v krásném hotelu přímo na soukromé plážina pobřeží Rudého moře. Hotel je 40 minut od mezinárodního letiště Taba a 20 moniut od letiště Eliatu.

Vybavení hotelu: Hotel má 3 restaurace, Terrace pub, 2 bary a disco. Pro děti je zde dětský klub, dětké hřiště a hlídání. Hotel je dále vybaven bazénem, Jaccuzi, nechybí obchod se suvenýry. Pro business účely má hotel 2 sály pro celkem až 550 lidí a Wifi ve všech pokojích a na veřejných hotelových místech. nechybí půjčovna aut, salon krásy,směnárna. Pro aktivnější dovolenou nabízí hotel širokou škálu sportovních aktivit:

Ubytování: Všechny pokoje mají balkon, některé výhled na moře. Pokoje jsou vybaveny současném stylu, působí vzdušným a světlým dojmem. Ve všech pokojích je wifi připojení k internetu. K vybavní samozřejmě patří koupelna s vanou, klimatizace, SAT TV, fén, a trezor.

Stravování: Stravování je zajištěnoformou polopenze v hotelové restauraci.

Pláž: Hotel leží přímo u krásné písečné pláže.

Sport a zábava: Potápěčské centrum, tenisové kurty, basketbal, půjčování kol, plachtění, šnorchlování, vodní lyže, windsurfing. Nedaleko hotelu můžete navštívit golfové hřiště a podvodní akvárium.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*