Mariott Resort Taba 5*5*5*5*5*

Poloha: Skoro v srdci ráje. Tak by se jistě dala nazvat poloha hotelu mezi horami na jedné a pobřežím Rudého moře na druhé straně. Leží v krásné zahradě s vodopády a bazény, je zde několik unikátních restaurací s chutěmi od italské až po mexickou a spousty možností pro odpočinkovou i aktivní dovolenou.

Vybavení: V hotelu je několik restaurací, Spa centrum s širokou nabídkou procedur a masáží, vybavené fitness centrum. K dispozici je hlídání dětí dětský bazén, vířivka, bankomat, směnárna, obchůdky a 2800 m2 velký bazén.V hotelu je možnost připojení k internetu. Pro obchodní účely je k dispozici 5 konferenčních místností.

Ubytování: Hotel má celkem 394 pokojů. Na výběr je z několika typů pokojů a výhledu na moře nebo do zahrady. Všechny pokoje jsou moderně a velmi vkusně vybaveny, všechny mají balkon nebo terasu. Ve všech pokojích je možnost připojení k internetu. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, koupelnou s vanou se sprchou, fénem,trezorem a minibarem, SAT TV a dvěma telefony s přímou volbou.

Stravování: Stravování je zajištěno formou polopenze v hotelové restauraci.

Pláž: Hotel leží přímo u vlastní krásné dlouhé písečné pláže.

Sport a zábava: Ze sportovních možností hotel nabízí potápění,šnorchlování, stolní tenis, tenis či plážový volejbal. Kousek od hotelu jsou možnosti plachtění, vodních lyží a kayakingu.

V dosahu je také 18- jamkové golfové hřiště.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*