Strand Beach Resort, Taba Heights 5*5*5*5*5*

Poloha: Intercontinental hotel je jedním z nejhezčích hotelů na pobřeží Rudého moře. Okolí zdobí krásné pouštní hory, pláže se skoro bílým pískem a tyrkysově zbarvenou vodou. Nabízí spoustu odpočinkových aktivit od odpočinku na plážích až po golf,vodní porty, nakupování a mnohé další. Hotel je dobrým východiskem pro výlety na Faraónův ostrov, do Barevného kaňonu a rezervace Taba.

Vybavení hotelu: V hotelu naleznete welness centrum se saunou a pestrým výběrem procedur a masáží, vnitřní vyhřívaný bazén, aerobik, plně vybavenou posilovnu, obchod se suvenýry, bazény, bazény pro děti, dětský klub a hlídání dětí, pro business účely je k dispozici internetová kavárna, vysokorychlostní připojení k internetu a možnost pronájmu limuzíny. V hotelu samozřejmě nechybí směnárna a půjčovna aut.

Ubytování: Hotel nabízí ubytování typu standard, executive a suite. Standard pokoje jsou vybaveny telefonem s přímou volbou, koupelnou s fénem, trezorem, individuálně ovladatelnou klimatizací, minibarem, SAT TV, zařízením na přípravu kávy a čaje, možností připojení k internetu. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Stravování: V hotelu je 5 restaurací a bar, stravování je zajištěno formou polopenze.

Pláž: Hotel se nachází přímo u krásné písečné pláže.

Sport a zábava: Aquacentrum s výběrem vodních portů, 18- jamkové golfové hřiště, 2 tenisové kurty a 1 kurt na squash, minigolfové hřiště. Hotel také pořádá animační programy.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*