Fidži

Fidži je malé souostroví, ležící asi 2000 km severně od Nového Zelandu, 2 největší ostrovy Viti Levu a Vanua Levu zaujímají 90 % země, zbývajících 10 % tvoří 330 ostrůvků. Na Fidži naleznete nádherný podmořský život, čisté moře a kvalitní golfová hřiště.

Fidži - zobrazit všechny informace »

Fidži - Mamanucké ostrovy

Fidži - Mamanucké ostrovy

Mamanucké ostrovy, Fidžijsky [mama&nu&a]) jsou ostrovy vulkanického původu, vrchy podmořských sopek, které zahrnují přibližně 20 ostrovů. U těchto ostrovů je křišťálově čistá barva moře a bohatý podmořský život.

cena na vyžádání Zobrazit
Fidži - Poznávací zájezdy
Fidži - Viti Levu

Fidži - Viti Levu

Viti Levuje největší z Fiddžijských ostrovů s rozlohou 10 388 Km2. Je 146 km dlouhý a 106 široký. Vili Levu je hornatý ostrov sopečného původu, nejvyšší vrchol ostrova Mt. Victoria má 1324 m. Střed ostrova je celkem hustě zalesněn. Většina obyvatel žije u pobřeží ve městě Suva - hlavní město ostrova s 580 000 obyvateli co je 3/4 populace celého Fidži. ...

cena na vyžádání Zobrazit

 

Mapa destinací

Fidži - informace

Fidži je malé souostroví, ležící asi 2000 km severně od Nového Zelandu, 2 největší ostrovy Viti Levu a Vanua Levu zaujímají 90 % země, zbývajících 10 % tvoří 330 ostrůvků. Větší ostrovy jsou vulkanického původy, několik menších ostrůvků je korálového původu. Na Fidži žije 800 tisíc obyvatel převážně Fidžijců a Indů. Na Fidži naleznete nádherný podmořský život, čisté moře a kvalitní golfová hřiště.

Související odkazy