Matamanoa Resort 4*4*4*4*

Poloha: Hotel Matamanoa se nachází na soukromém odlehlém a intimním ostrůvku Matamanoa. Ostrov leží v souostroví Mamanuca na Fidži a je vzdálený 30 km od mezinárodního letiště. Tento kopcovitý ostrůvek obklopují nádherné pláže s bílým pískem a azurové vody Pacifiku. Hotel má pouhých 47 pokojů a je určen pouze pro klienty starší 16 let. Doporučujeme klientům, kteří chtějí prožít klidnou a pohodovou dovolenou na soukromém místě.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, bar, venkovní bazén, Wi-Fi připojení, TV místnost, obchod se suvenýry, prádelna, salon krásy, trezor na recepci.

Ubytování: Standardní pokoj je vybaven klimatizací nebo ventilátorem, minibarem, fénem, trezorem, telefonem, Wi-Fi připojením zdarma, setem na přípravu kávy a čaje, koupelnou se sprchou a WC, verandou s výhledem do zahrady. Ubytování za příplatek: Beachfront bure - luxusní bungalov s oddělenou obývací částí, verandou, gazebo s venkovní sprchou a privátním bazénem, Beachfront Villa - luxusní ubytování s privátním bazénem, 2 místnostmi (oddělenou ložnicí a lounge), verandou s nábytkem, venkovní sprchou a gazebo.

Stravování: Snídaně formou bufetu, možnost oběda a večeře v místní restauraci formou A la Carte menu, v baru alko a nealko nápoje a koktejly.

Pláž: Písčitá pláž se nachází přímo u hotelu.

Sport a zábava: Tenis, stolní tenis, venkovní fitness, šnorchlování, plachtění, windsurfing, kajaky, rybaření, potápění, výlety lodí, bplážový volejbal, túry, občasné animační programy, ukázky zvyků a tanců obyvatel Fidži, tradiční vaření. Spa a Wellness centrum, masáže a procedury.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 29°C vzduch 28°C vzduch 27°C vzduch 26°C vzduch 27°C vzduch 27°C vzduch 28°C vzduch 28°C vzduch 29°C
voda 28°C voda 28°C voda 29°C voda 27°C voda 27°C voda 27°C voda 26°C voda 26°C voda 27°C voda 27°C voda 27°C voda 28°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*