Poznávací okruh ostrovem Fidži a Království Tonga 2*2*2*

Zelené ostrovy Fidži -  Výlet plachetnicí na souostroví Mamanuca v Melanésii - ,,Přátelské ostrovy" - království Tonga v Polynésii  - Večírek na Pláži lásky.

 

1. - 3. DEN:  Letecký přesun na Fidži, na hlavní a největší z „Kanibalských ostrovů" Viti Levu, do metropole Nadi. Po ubytování následuje prohlídka tohoto hlavního města (hinduistický chrám Sri Siva). 

4. - 7. DEN: Dokončení prohlídky Nadi (zahrady Spícího obra plné orchidejí). Přejezd do nejstarší vesnice na ostrově Viseisei, britské bunkry s děly z 2.světové války, korálové pobřeží s nejlepší pláží ostrova Natadola, národní park Sigatoka s mohutnými písečnými dunami, výlet do vnitrozemí (lidožroutské tradice a výhled z pevnosti Tavuni nad řekou Sigatoka, domorodé vesnice s keramickou dílnou, procházka deštnými pralesy k vodopádu, možnost koupání). Výlet plachetnicí po souostroví Mamanuca s barbecue a občerstvením (ostrov Monuriki, kde se natáčel film Trosečník s T. Hanksem, koupání, šnorchlování). 

8. - 13. DEN: Přelet do království Tonga na největší ostrov Tongatapu, hlavní město Nuku´alofa (královský palác, vládní budovy, hrobky královské dynastie Tupouů, tržnice s neobvyklými plodinami, tapou a jinými exotickými suvenýry), okruh po ostrově, stromy obalené kaloni, ruiny královských hrobek Mu´a, pacifický „Stonehenge" Ha´amonga, Maui Trilithon ze 40ti tunových korálových balvanů, krápníková jeskyně Anahulu s bazénky na koupání, gejzíry mořské vody v Mapu´a Vaca Blowholes, vyhlášený západ slunce na nejkrásnější pláži Ha´atafu, večírek v resortu na Pláži lásky s polynéskou show, tanečky a pečeným prasetem, obřad přípravy opojné kavy a její společenská konzumace, celodenní výlet s obědem lodí na rajský ostrůvek Fafa (koupání a šnorchlování), přelet na Nový Zeland (popřípadě zpět na Fiji).

14. - 15. DEN: Odlet a návrat do ČR.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*