InterContinental Fiji Golf Resort & Spa 5*5*5*5*5*

Poloha: Hotel InterContinental Fiji Golf Resort & Spa je luxusní resort nacházející se u krásné pláže Natadola Beach na hlavním ostrově Fidži Viti Levu. Hotel se rozprostírá v tropických zahradách na ploše 35 akrů. Doporučujeme jej i náročným klientům. Kousek od hotelu se nachází golfové hřiště. Transfer z mezinárodního letiště v Nadi trvá cca 40 minut.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, 5 restaurací, 4 bary, venkovní bazén pouze pro dospělé, rodinný bazén s aktivitami, Club Infinity bazén, bazén k potápění, dětský bazén, dětský klub, hlídání dětí, Spa centrum, Wi-Fi připojení zdarma, obchůdky, konferenční místnosti, směnárna, prádelna.

Ubytování: Klimatizace, koupelna s WC, fén, televize, DVD, CD, telefon, minibar, trezor, Wi-Fi připojení zdarma, žehlicí prkno, terasa s vanou a venkovním nábytkem. Pokoje mají výhled na lagunu nebo do zahrady. Ubytování za příplatek: Pokoj s výhledem na moře, Suita, Rodinný pokoj - 2 propojené pokoje, Suita s privátním bazénem.

Stravování: Snídaně formou bufetu, za příplatek polopenze nebo plná penze (oběd formou A la Carte, servírovaní tématická večeře). Různé možnosti dietního, vegetariánského, dětského a bezlepkového menu.

Pláž: Písčitá pláž se nachází přímo u hotelu. Je chráněná útesem a vytváří tyrkysovou lagunu orientovanou na oceán. Byla zvolena jednou z nejlepších pláží na světě.

Sport a zábava: Občasné animační programy, posilovna, golfové hřiště kousek od hotelu, vodní sporty na pláži, lodní výlety, masáže a procedury ve Spa centru, plážový volejbal, jóga, jogging, vodní pólo, plážový fotbal, boccia.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 29°C vzduch 28°C vzduch 27°C vzduch 26°C vzduch 27°C vzduch 27°C vzduch 28°C vzduch 28°C vzduch 29°C
voda 28°C voda 28°C voda 29°C voda 27°C voda 27°C voda 27°C voda 26°C voda 26°C voda 27°C voda 27°C voda 27°C voda 28°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*