Tokatoka Resort 3*3*3*

Poloha: Tokatoka Resort je resort nacházející se poblíž letiště v Nadi. Je určen hlavně pro turisty, kteří chtějí po Fidži cestovat. Obklopuje jej upravená krajina a nabízí krásný bazén s tobogánem pro děti, velmi chutnou kuchyni a přátelský personál, který se vám bude snažit splnit všechna vaše přání. Ideální hotel pro odpočinek a načerpání nových sil k cestování.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, venkovní bazén, dětský bazén, skluzavka, dětské hřiště, obchod se suvenýry, konferenční centrum, Spa centrum, salon krásy, půjčovna aut, prádelna, čistírna, směnárna, úschovna zavazadel, hlídání dětí, Wi-Fi připojení zdarma.

Ubytování: Klimatizace, ventilátor, koupelna s vanou, sprchou a WC, televize, telefon, připojení k internetu, set na přípravu kávy a čaje, trezor, minibar, fén, žehlička, balkon nebo terasa s výhledem do zahrady. Ubytování za příplatek: Rodinná villa - 1 prostorná místnost, Suite - obývací místnost a ložnice. 

Stravování: Snídaně formou bufetu. Možnost oběda a večeře v restauraci formou A la Carte, dietní menu, dětské menu.

Pláž: Písčitá pláž je vzdálená 5 minut jízdy od hotelu.

Sport a zábava: Tenisový kurt, masáže a procedury ve Spa centru, fitness centrum, golfové hřiště (cca 3 km od hotelu), živá hudba, občasné animační programy, výlety a nákupy.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 29°C vzduch 28°C vzduch 27°C vzduch 26°C vzduch 27°C vzduch 27°C vzduch 28°C vzduch 28°C vzduch 29°C
voda 28°C voda 28°C voda 29°C voda 27°C voda 27°C voda 27°C voda 26°C voda 26°C voda 27°C voda 27°C voda 27°C voda 28°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*