Filipíny

Filipíny - Bohol

Filipíny - Bohol

Bohol doporučujeme především klientům hledající klid a odpočinek. Naleznete zde krásné idylické pláže s bílým pískem lemované palmovými háji. Pokud se náhodou rozhodnete cestovat doporučujeme Vám navštívit hříčku přírody Chocolates Hills.

v nabídce9 264 zájezdůdo10 hotelů Zobrazit
Bohol Sea Resort 3*3*3*
Linaw Beach Resort 3*3*3*
Momo Beach House 3*3*3*
Filipíny - Boracay

Filipíny - Boracay

Boracay: je 300 km vzdálený ostrov od Manily, let zde trvá cca 60 minut. Boracay je 6 km dlouhý ostrov, který proslavila 4 km pláž, která patří mezi 10 nejpěknějších pláží světa, u pláže naleznete velké množství restaurací a potápěčských základen.

v nabídce9 642 zájezdůdo10 hotelů Zobrazit
Patio Pacific Boracay 3*3*3*
Lingganay Boracay Hotel & Resort 3*3*3*
Boracay Tropics 3*3*3*
Filipíny - Cebu

Filipíny - Cebu

Cebu: je ostrov, na kterém se nachází třetí největší město Filipín Město Cebu. Ubytování jsme pro Vás vybrali na ostrově Mactan, který je spojená s Cebu mostem. Naleznete zde pěkné pláže s bílým pískem, doporučujeme Vám výlet n sousedící ostrov Bohol.

v nabídce2 454 zájezdůdo5 hotelů Zobrazit
Crown Regency Suites Mactan 3*3*3*
Maribago Blue Water 4*4*4*4*
Costabella Tropical Beach 3*3*3*
Filipíny - Manila

Filipíny - Manila

Manila: hlavní město Filipín je Manila žije v něm více než 2 miliony obyvatel. Manila je typické asijské velkoměsto, doporučujeme zde navštívit pevnost Santiago, čtvrť Makati. Manile je místo, kde se dá výborně nakupovat ceny jsou poloviční ve srovnání s českou republikou. V Manile je i velmi pestrá nabídka golfových hřišť, na vyžádání zajistíme golfový ...

v nabídce606 zájezdůdo2 hotelů Zobrazit
DIAMOND 4*4*4*4*
Filipíny - Mindoro, Puerto Galera

Filipíny - Mindoro, Puerto Galera

Mindoro je ostrov vzdálený 2,5 hodiny plavby od Manily. Je znám svými nádhernými plážemi s bílým pískem, tropickými lesy.

v nabídce606 zájezdůdo1 hotelu Zobrazit
Coco Beach Resort 3*3*3*
Filipíny - Palawan

Filipíny - Palawan

Palawan: Souostroví, které se nachází jihozápadně od Manily, několik set kilometrů od ostrova Borneo. Správním centrem Palawanu je město se 120 tisíci obyvateli Puerto Princesa. Turisté jezdí na Palawan hlavně kvůli nedotčené přírodě a krásnému korálovému moři.

v nabídce606 zájezdůdo1 hotelu Zobrazit
El Nido Resort Miniloc Island 4*4*4*4*4*

Filipíny - informace

Filipíny, oficiálně známé jako Filipínská republika, jsou ostrovní stát v jihovýchodní Asii, jehož hlavním městem je Manila. Rozkládají se na 7107 ostrovech v západním Tichém oceánu. S žádným státem nesdílejí pozemní hranici. Mořské úžiny je dělí od Tchaj-wanu na severu, od Malajsie (Sabah) na jihozápadě a Indonésie (Sulawesi) na jihu. Filipíny jsou dvanáctou nejlidnatější zemí na světě.
Filipíny, dříve španělská a posléze americká kolonie (pak autonomní území), jsou jednou ze dvou převážně katolických zemí v Asii.

Filipíny - zobrazit všechny informace »