Ostrovy ohnivého kruhu + (ne)čínský Taiwan 2*2*

1. - 3. den: letecký přesun do Manily (pevnost Santiago, staré opevněné město Intramuros, katedrála Quiapo, čínská čtvrť), turistické, výletní a zábavní centrum Angeles (go-go bary)

4. - 6. den: bizarní kaňony a lávová pole vulkánu Pinatubo (1780 m), výstup do kráteru sopky s možností koupání, městečka Pampango a Bacolor zalitá lávou po sopečné erupci, přírodní rezervace na ostrovech v Lingajském zálivu, prohlídka starého horského městečka Baguio (katedrála, opuštěné zlaté doly, parky a tržiště)

7. - 9. den: přejezd Centrálních Kordiller po horské silnici Zig Zag Road s mnoha serpentinami a nádhernými výhledy, výlet do krasové oblasti u městečka Sagada (propasti, vodopády, podzemní řeky a jezera), návštěva Údolí ozvěn a Jeskyně visících rakví, možnost výstupu na Mt. Ampacao (1889 m)

10. - 12. den: putování po 2000 let starých terasách rýžových polí v horské oblasti Banaue (nádherné výhledy, četné vodopády, domorodé vesnice kmene Ifugao, muzeum), celodenní pěší výlet po okolí vesničky Batad, odjezd do Manily a dále do přístavu Batangas

13. - 18. den: plavba na ostrov Mindoro, odpočinek na nádherných plážích v Puerto Galera a v Sabangu (možnost šnorchlování, dobré jídlo a pravé fi lipínské masáže), přesun na korálový ostrov Boracay (nejdelší fi lipínská písečná pláž se stovkami přelétajících kaloňů), plavba na ostrov Romblon a návrat do Batangasu

19. - 20. den: lodní výlet po kalderovém jezeře Tall (možnost výstupu do kráteru činné sopky uprostřed jezera a koupání v jejích termálních vývěrech), návrat do Manily (individuální prohlídka města, nákup suvenýrů)

21. - 23. den: přelet do Taipei (Palácové muzeum, chrám Lungšan, Čankajškovo mauzoleum, 505 m vysoký mrakodrap Taipei 101), přesun do města Tainan (Fort Zeelandia, Konfuciánský klášter, pevnost Anping, Koxingova hrobka), horskou úzkokolejkou do přírodní rezervace Alishan (pěší výlet k okrasným zahradám)

24. - 26. den: východ slunce na posvátné hoře Jhushan, průjezd horami k Jezeru Slunce a Měsíce (plavba po jezeře, posvátný ostrůvek původních obyvatel, chrámy), národní park Taroko s kaňony a jeskyněmi vyhloubenými v růžovém mramoru, cesta po východním pobřeží do Keelungu, návštěva nočního trhu

27. - 28. den: geopark Yeliou s bizarními skalními útvary na pobřeží, termální lázně v Beitou, odjezd na letiště, návrat do ČR

Cena zahrnuje: zpáteční letenku do Manily včetně všech poplatků, stop over v Taipei, místní dopravu, noclehy v turistických hotelech, služby průvodce, informační materiály a cestovní pojištění.

Doprava: vlak, autobus, mikrobus, taxi.

Nástupní místo: Praha.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*