Melia Vendome 4*4*4*4*

Poloha: Hotel leží blízko Champs-Elysees, Opera House a Faubourg Saint-Honoré, v srdci jedné z nejexkluzivnějších čtvrtí Paříže. Na letiště Charles De Gaulle je to 25 km, 18 km na Orly.

Vybavení: Recepce, business centrum, Wifi připojení k internetu na veřejných místech hotelu, snídaňová restaurace, bar, konferenční místnost pro až 25 osob, partnerské centrum zdraví a krásy kousek od Vítězného oblouku.

Ubytování: 83 elegantních pokojů, z toho 6 delux pokojů a 4 suity. Všechny mají klimatizaci, trezor, připojení k internetu, plazmovou TV, minibar.

Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně v hotelové restauraci.

Sport a zábava: Hotel je díky své skvělé poloze ideálním východiskem pro výlety za poznáním centra Paříže a místních kulturních památek. Tepající centrum se spoustou barů, restaurací a klubů je nedaleko. Hlavní atrakce v okolí hotelu: Avenue des Champs-Elysées, Tuileries garden, v docházkové vzdálenosti Louvre museum, Concorde Square, Vendôme Square (luxusní obchody se šperky), Opera house, Rue du Faubourg Saint Honoré (exkluzivní obchody s módou), Orsay Museum, La Défense. Příplatek k ceně zájezdu v termínu svátků a speciálních událostí v zemi pobytu rádi na požádání sdělíme.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 2°C vzduch 4°C vzduch 7°C vzduch 10°C vzduch 14°C vzduch 18°C vzduch 20°C vzduch 20°C vzduch 17°C vzduch 12°C vzduch 6°C vzduch 3°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*