Conrad Bora Bora Nui Resort 5*5*5*5*5*

Poloha: Conrad Bora Bora Nui Resort je luxusní hotel, který je situován na soukromém ostrově - Motu To´opua v jihozápadní části Bora Bora. Hotel se skládá ze 120 luxusních suit a nabízí nejdelší soukromý úsek bělostné pláže z ostrovů.Odpočívejte u bazénu či v honosném Spa centru, užijte si skvělé jídlo v jedné z 6 hotelových restaurací a zabavte se společenskými nebo sportovními aktivitami. Dovolená v tomto hotelu je plná luxusu a splní vaše největší očekávání. Doporučujeme jej náročným klientům.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, 6 restaurací a barů, venkovní infinity bazén, Spa centrum, výtah obchod se suvenýry, obchodní arkáda, konferenční místnost, business centrum, hlídání dětí, herna, dětské hřiště, miniklub, úschovna zavazadel, Wi-Fi připojení zdarma, půjčovna kol, směnárna.

Ubytování: Klimatizace, kabelová TV, větrák, set na přípravu kávy a čaje, koupelna se sprchou, vanou a WC, fén, Wi-Fi připojení zdarma, minibar, rádio, trezor, telefon, oddělená obývací část, terasa s výhledem na lagunu a do zahrady. Ubytování za příplatek: Horizon View Villa - výhled do okolí, Suite - s oddělenými pokoji a výhledem do zahrady, na horizont nebo na lagunu, Beach Pool Villa - přímo na pláži s privátním bazénem, Vodní bungalovy s proskleným dnem, s privátním bazénem, Prezidentská dvoupatrová vodní vila s jacuzzi - 2 ložnice, 3 koupelny, obývací místnost, privátní bazén, služby komorníka.

Stravování: Snídaně formou bufetu, oběd a večeře. Iriatai - snídaně a večeře, francouzská kuchyně, Banyan - čínská restaurace, Tamure Beach Grill - celodenní stravování, polynéská a středozemní kuchyně, tématické večeře, Upa Upa Lounge bar - koktejly, víno, lehká jídla, sushi, Iriatai Wine bar - vinárna, speciální vína z místního sklípku, Pool bar - lehké snacky během dne, koktejly.

Pláž: Písčitá pláž se nachází přímo u hotelu.

Sport a zábava: Fitness centrum, jóga, večerní představení, živá hudna, aerobic, kurzy vaření, výlety za místní kulturou, potápění se žraloky, túry, lodní výlety s piknikem na pláži, tenisové kurty, billiard, stolní tenis, minigolf, rybolov, kanoe, šnorchlovaní, windsurfing, sauna, parní lázně, masáže a procedury ve Spa a Wellness centru.

Další nabídku a informace o destinaci najdete na našem specializovaném webu Francouzska-Polynesie.cz

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*