Hotel Fleur d'Epee 3*3*3*3*

Poloha: Příjemný hotel Fleur d´Eppe kategorie 3*+ se nachází na ostrově Guadeloupe, v lokalitě Gosier. Centrum městečka s možnostmi nakupování, restauracemi a bary se nacházejí nedaleko. Hotel doporučujeme jak klientům, cestujícím zas odpočinkem, tak i klientům cestujícím za obchodními účely.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, restaurace, centrum vodních sportů na pláži, animační programy každý den, bar, příjemná zahrada, s bazénem, obchod se suvenýry, možnost půjčení auta a konferenční prostory.

Ubytování: V hotelu je celkem 191 pokojů, z toho 96 garden pokojů, 90 pokojů s výhledem na moře, z toho 18 propojených pokojů, a 5 bezbariérových pokojů. K vybavení každého pokoje patří sedačka, balkon nebo terasa, koupelna s WC a sprchou, fén, klimatizace, telefon, televize s plochou obrazovkou, trezor, minilednička, možnost připojení k internetu za poplatek.

Stravování: Stravování je zajištěno formou all inclusive.

Pláž: Resort se rozkládá přímo u tropické pláže.

Sport a zábava: Využít můžete nabídku vodních sportů na pláži, stejně jako některý z námi nabízených fakultativních výletů.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*