Vieille Tour 4*4*4*4*

Poloha: Hotel vyšší střední třídy butikového typu, Vieille Tour, patří do světově známého řetězce Accor hotels. Leží kousek od Pointe á Pitre v tropické zahradě. Ze spousty míst v hotelu se nabízejí krásné výhledy na okolní ostrůvky. Pláž je vzdálena cca 100 m od hotelu, centrum městečka s nákupními možnosti cca 500 m od hotelu, letiště cca 7 km od hotelu.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, konferenční prostory, bazén, business centrum, restaurace, bar, bazén, nabídka masáží, možnost půjčení auta, možnost připojení k internetu, salon krásy, kadeřnictví, obchod se suvenýry a další.

Ubytování: V hotelu je celkem 103 pokojů v několika kategoriích. K vybavení každého standardního pokoje patří klimatizace, minibar, WIFI, SAT TV, telefon s přímou volbou, zařízení pro přípravu kávy a čaje, koupelna s WC a fénem.

Stravování: Hotel je nabízen ve variantách snídaně a polopenze.

Pláž: Hotel se nachází cca 100 m od pláže.

Sport a zábava: Nedaleko se nachází golfové hřiště, tenisový kurt, na pláži je možnost kajaků, šlapadel, je zde loď s proskleným dnem, windsurfing, šnorchlování, vodní lyže, plachtění, rybaření a další. Využít můžete také některého z námi nabízených fakultativních výletů. Nedaleko se také nachází diskotéka.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*