Fitzwilliam 5*5*5*5*5*

Poloha: Fitzwilliam je jedním z nejlepších a nejluxusnějších hotelů v Dublinu. Doporučit jej můžeme i velmi náročným klientům, kteří vyžadují vysoký komfort a jen tu nejlepší kvalitu poskytovaných služeb. Nachází se samozřejmě v centru Dublinu, 12 km od letiště a jen pár kroků od nejlepších nákupních možností města.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, konferenční prostory, 2 restaurace, cocktail bar, salon krásy, posilovna, klimatizace, možnost připojení k internetu a spousta dalšího.

Ubytování: Celkem 138 luxusních pokojů je rozděleno do několika kategorií. Standardní pokoje mají koupelnu, klimatizaci, možnost připojení k internetu, trezor, minibar, fén, zařízení pro přípravu kávy a čaje, CD přehrávač, SAT TV, telefon.

Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně.

Sport a zábava: Možnosti zábavy, poznávání a nákupů nabízí centrum Dublinu.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 8°C vzduch 8°C vzduch 10°C vzduch 13°C vzduch 25°C vzduch 18°C vzduch 20°C vzduch 19°C vzduch 17°C vzduch 14°C vzduch 10°C vzduch 8°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*