Radisson Blu St. Helen's Hotel, Dublin 4*4*4*4*4*

Poloha: Vítejte v luxusu- asi tak by se dal popsat první dojem z tohoto hotelu slavného řetězce Radisson v Dublinu. Stojí v krásné zahradě v prestižní čtvrti Booterstown. Budova hotelu je historická, kompletně zrenovovaná.

Vybavení: Hostům je k dispozici zahrada, recepce, fitness, restaurace, bar, lounge, konferenční prostory a samozřejmě možnost připojení k internetu.

Ubytování: V hotelu je celkem 151 pokojů a suit, vybavených klasicky tak, aby ladily k historické budově hotelu. Všechny jsou komfortní, vybavené klimatizací, možností připojení k internetu, minibarem, fénem, TV, zařízením pro přípravu kávy a čaje, telefonem a koupelnou.

Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně.

Sport a zábava: Možnosti zábavy, poznávání a nákupů nabízí centrum Dublinu. Příplatek k ceně zájezdu v termínu svátků a speciálních událostí v zemi pobytu rádi na požádání sdělíme.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 8°C vzduch 8°C vzduch 10°C vzduch 13°C vzduch 25°C vzduch 18°C vzduch 20°C vzduch 19°C vzduch 17°C vzduch 14°C vzduch 10°C vzduch 8°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*