Radisson SAS Royal Hotel 4*4*4*4*4*

Poloha: Luxusní hotel slavného řetězce Radisson leží v srdci Dublinu. Je nedávno postavený, luxusní s vysokým standardem poskytovaných služeb. K hlavním památkám města dojdete z hotelu pěšky.

Vybavení: K vybavení hotelu patří recepce, možnost připojení k internetu, francouzská restaurace, celkem 15 konferenčních místností, bar.

Ubytování: hotel má celkem 150 pokojů v několika kategoriích. Všechny jsou vybaveny možností připojení k internetu, LCD TV, individuálně ovladatelnou klimatizací, zařízením pro přípravu kávy a čaje, telefonem s přímou volbou, minibarem, fénem a koupelnou.

Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně.

Sport a zábava: Možnosti zábavy, poznávání a nákupů nabízí centrum Dublinu. Příplatek k ceně zájezdu v termínu svátků a speciálních událostí v zemi pobytu rádi na požádání sdělíme.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 8°C vzduch 8°C vzduch 10°C vzduch 13°C vzduch 25°C vzduch 18°C vzduch 20°C vzduch 19°C vzduch 17°C vzduch 14°C vzduch 10°C vzduch 8°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*