Hilton Molino Stucky hotel Venice 5*5*5*5*5*

Poloha: Luxusní pětihvězdičkový hotel známého hotelového řetězce Hilton, určený i těm nejnáročnějším, nějak tak by se dal tento hotel jednoduše popsat. Leží v srdci Benátek a nabízí ze spousty míst krásné výhledy na město. Za zmínku stojí zejména panoramatický bazén na střeše hotelu a největší wellness centrum ve městě. 

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, několik restaurací a barů včetně baru na střeše, vnitřní posilovna, sauna, turecké lázně, jacuzzi, nabídka relaxačních masáží a procedur, bazén na střeše hotelu s nádherným výhledem na město, perfektně vybavené konferenční prostory.

Ubytování: Hotelové pokoje jsou rozděleny do několika kategorií. Ve standardních pokojích naleznete koupelnu, plochou TV, trezor, minibar, klimatizaci. Ze spousty pokojů je nádherný výhled na město a na kanál. 

Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně.

Sport a zábava: Pestré možnosti poznávání, romantických procházek, ale také nakupování a zábavy skýtá nádherné centrum Benátek. Wellness centrum zahrnuje saunu, vířivku a tureckou lázeň a kdo by si chtěl zasportovat, tak může navštívit posilovnu. 

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 12°C vzduch 13°C vzduch 17°C vzduch 19°C vzduch 22°C vzduch 26°C vzduch 31°C vzduch 31°C vzduch 27°C vzduch 22°C vzduch 17°C vzduch 12°C
voda 14°C voda 14°C voda 14°C voda 14°C voda 18°C voda 20°C voda 25°C voda 26°C voda 24°C voda 16°C voda 14°C voda 14°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*