Capo d´Orso 5*5*5*5*5*

Poloha: Capo d´Orson je luxusní romantický pětihvězdičkový hotel, umístěný ve veliké zahradě v zátoce Cala Capra. Pláž je vzdálená pouhých 100 metrů od hotelu, 4 kilometry od malebného přístavního městečka Palau, kde najdete spoustu restaurací, barů a nákupních možností, a asi 40 kilometrů od letiště v Olbii, kam Vám rozhodně doporučujeme si udělat výlet, podobně jako do nedalekého národního parku Arcipelago La Maddalena. Tento hotel rádi doporučíme i náročným klientům.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, zahrada, bazén se slanou vodou a sluneční terasou s lehátky a slunečníky u bazénu zdarma, wellness centrum s rozsáhlou nabídkou masáží a procedur, kde najdete 3 bazény rovněž s mořskou vodou, turecké lázně, relax zónu a další, celkem dvě restaurace, z toho jedna s terasou a krásným výhledem na moře, celkem 3 bar,y možnost výměny měny na recepci, půjčení auta, skútru nebo kola na recepci a spousta dalšího. U hotelu se dále nachází devíti - jamkové golfové hřiště, fitness centrum, možnost připojení k internetu, pro rodiny s dětmi je v sezoně připraveno hlídání dětí od 4 do 12 let.

Ubytování: V hotelu je celkem 84 pokojů, všechny jsou vkusně a luxusně zařízené. K vybavení každého standardního pokoje patří koupelna s WC, fén, klimatizace, telefon, satelitní televize, mini bar, trezor, a balkon nebo terasa. Nabídku ubytování ve vyšších kategoriích pokojů s možností až dvou přistýlek Vám rádi zašleme na požádání.

Stravování:  polopenze, snídaně jsou bufetové, a večeře formou menu.

Pláž: Pláž je písečná, vzdálená pouhých 100 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek, využít však můžete pěti slunečních mol s lehátky a slunečníky zdarma a vstupem přímo ze zahrady.

Sport a zábava: Kromě vybavení hotelu a golfového hřiště můžete využít asi kilometr a půl vzdálené centrum pořádající projížďky na koních, potápěčské centrum s profesionálními instruktory, tenisové kurty, nedalekou školu plachtění, rybářské výlety nebo širokou nabídku vodních sportů na pláži. Vydat se také můžete na některý z námi nabízených fakultativních výletů.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 22°C vzduch 26°C vzduch 29°C vzduch 30°C vzduch 26°C vzduch 22°C
voda 17°C voda 20°C voda 23°C voda 25°C voda 23°C voda 21°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*