Hotel Catalunya 4*4*4*4*

Poloha: Jen pár kroků od historického centra s výhledem na svěží zelený park se nachází Hotel Catalunya. Poskytuje tak dokanalé výchozí místo pro poznávání města a jeho okolí. Hotel nabízí 128 příjemných a zároveň prostorných pokojů. Pokoje typu Superior nabízí výhled na moře a historické centrum. Hotel se nachází 250 km od letiště v Cagliari a 10 km od letiště v Alghero.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, možnost připojení k internetu, vynikající restaurace Maqú a plně vybavené konferenční centrum.

Ubytování: K vybavení standardního pokoje patří koupelna s WC, fén, topení/klimatizace, televize, mini bar, trezor, telefon a Wi-Fi připojení. Nabídku ubytování s výhledem na moře a nabídku ubytování ve vyšších kategoriích pokojů Vám rádi zašleme na požádání.

Stravování: Hotel nabízíme ve variantě all inclusive. Snídaně bývají podávány formou bufetu na střeše panoramatické restaurace.

Pláž: Nedaleko hotelu se nachází městská písečná pláž Lido.

Sport a zábava: V devátém patře Hotelu Catalunya se nachází Skybar. Tento bar s panoramatickou terasou nabízí fascinující výhledy na záliv a historické centrum města Alghero. 

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 22°C vzduch 26°C vzduch 29°C vzduch 30°C vzduch 26°C vzduch 22°C
voda 17°C voda 20°C voda 23°C voda 25°C voda 23°C voda 21°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*