Aga 4*4*4*4*

Poloha: Hotel Aga se nachází v blízkosti Catania pláže na pobřeží Jónského moře a pouhých 10 minut chůze od historického centra města Catania. Letiště Catania Fontanarossa se nachází jen 8,5 km od hotelu.

Vybavení: Recepce, restaurace s tradičním sicilským jídlem, bar, terasa s výhledem na moře, střešní zahrada, hotelový salonek, obchody v hotelu, soukromé parkoviště, wifi zdarma, pokojová služba, konferenční a jednací prostory, klimatizace, výtah, zvuková izolace, úschovna zavazadel, fax/kopírka, bankomat.

Ubytování: K standardnímu vybavení každého pokoje patří: koupelna se sprchovým koutem, vysoušečem vlasů a toaletními potřebami, pohovka, satelitní televize, minibar, bezpečnostní schránka, klimatizace.

Stravování: Se snídaní.

Pláž: Útesy.

Tři kilometry jižně od centra města Catania se nachází populární písečná pláž & Lido Plaia.

Letovisko Catania je poseté spoustou úchvatných, písčitých pláží, které se pyšní tím, že písek je zde černý. Je to světový unikát, který je způsobený polohou města, nacházejícího se přímo pod sopkou Etnou.

Sport a zábava: Welness, finská sauna, masáže, kosmetické procedury, whirlpool, turecká lázeň, pěší turistika, potápění.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 22°C vzduch 26°C vzduch 29°C vzduch 30°C vzduch 26°C vzduch 22°C
voda 17°C voda 20°C voda 23°C voda 25°C voda 23°C voda 21°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*