Brucoli Village 3*3*3*3*

Poloha: FIRST MINUTE SLEVA 8% NEBO DÍTĚ DO 12 LET ZA 2990 KČ !!! Hotel Brucoli Village je umístěný uprostřed zahrady se středomořskou vegetací, kterou zdobí fontánky a dřevěné mosty, které vás dovedou až na hotelovou pláž. Tento rozlehlý komplex se nachází u typického sicilského přímořského městečka Brucoli poblíž Augusty, 30 km od Catanie a pár kilometrů od Sirakús.

Vybavení: Recepce, restaurace, bary, bazén, dětský bazén, klimatizované veřejné prostory, TV sál, zahrady a privátní pláž se slunečníky a lehátky, připojení k internetu, konferenční místnosti.

Ubytování: V hotelu Brucoli Village je k dispozici 447 pokojů s klimatizací, koupelnou s WC, telefonem, televizí, minibarem a trezorem.

Stravování: Plná penze obsahuje i minerální vodu a domácí sicilské víno, za příplatek možnost all inclusive. All inclusive zahrnuje: Snídaně, obědy a večeře, open bar od 10 do 24 hodin s nealkoholickými nápoji, čaji, kávou, italskými likéry, vínem a koktejly.

Pláž: Pláž je pod útesem, jde se po schůdcích. Vstup do moře je po schůdcích z terasy vybavené slunečníky a lehátky.

Sport a zábava: 6 tenisových hřišť, windsurfing, kánoe, volejbalové, mini fotbalové a basketbalové hřiště, lukostřelba, bocce, stolní tenis, bohatý animační program, možnost výletů.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 22°C vzduch 26°C vzduch 29°C vzduch 30°C vzduch 26°C vzduch 22°C
voda 17°C voda 20°C voda 23°C voda 25°C voda 23°C voda 21°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*