VILLAGGIO EUROPEO- apartmány BILO 1*1*

Poloha: Jedno z mála středisek rozkládajících se přímo u pláže u města Catanie. Toto jedinečné umístění umožňuje hostům nejen přímý vstup na krásnou hotelovou pláž karibského charakteru, ale i snadné dosažení magického historického jádra Catanie. Středisko Europeo se totiž nachází přímo v klidné hotelové části města, odkud je nezapomenutelný pohled na dýmající Etnu a všechna městečka na jejím úpatí. Doporučujeme také všem, kteří chtějí podnikat co nejvíce výletů po různých částech Sicílie. Ubytování je jednodušší, dovolenou zde proto doporučujeme spíše klientům, kterým záleží hlavně na koupání, poloze vůči městu a výletech, než na luxusním ubytování. Europeo patří k našim na Sicílii v rámci loňské sezony nejlépe prodávaným hotelům.

Vybavení: K vybavení střediska patří bazén s lehátky ( lehátka za poplatek na místě ), restaurace, pizzerie, bar, minimarket, beach volejbalové hřiště a rozlehlá hotelová pláž se slunečníky a lehátky ( i zde za poplatek ). V červenci a srpnu je zajištěn také zábavní program a diskotéka.

Ubytování: APARTMÁNY: Jsou přízemní, jednoduše zařízené, v bezprostřední blízkosti pláže. Mají vlastní sociální zařízení, kuchyňský kout a verandu. . Apartmány pro 4-6 osob (bilo): Pokoj s manželským lůžkem a obývací pokoj se 2 lůžky. Dále je zde možnost 2 přistýlek.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 22°C vzduch 26°C vzduch 29°C vzduch 30°C vzduch 26°C vzduch 22°C
voda 17°C voda 20°C voda 23°C voda 25°C voda 23°C voda 21°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*