Delle Palme 3*3*3*

Poloha: Hotel se nachází přímo v centru oblíbeného letoviska Letojanni, pouze 50 m od pláže. Poblíž hotelu najdete mnoho zajímavých obchůdků s místními specialitami, barů a restaurací. Vzdálenost do centra histrocké Taorminy, kam je zajištěné pravidelné spojení místním autobusem, je cca 6 km. Vzdálenost od letiště (Catania) 40 km.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, výtečná restaurace se sicílskými specialitami, bar, zahrádka s terasou, malý bazén s vířivkou na střeše hotelu (slunečníky a lehátka u bazénu zdarma), Wi-fi ve společných prostorách zdarma a centrální klimatizace.

Ubytování: Celkem 50 pokojů s balkonem s výhledem na hory (standard), s výhledem do zahrady (1.-3. patro) nebo na moře (4. a 5. patro) tyto typy pokojů za příplatek, pokoje jsou centrálně klimatizovány (od 1.6.-30.9.2013 zdarma, v určených hodinách). Mají koupelnu se sprchou nebo vanou, fén, TV SAT, telefon, trezor (zdarma). Možnost až dvou přistýlek.

Pláž: Krásná pláž s hrubým pískem.

Sport a zábava: Kromě vybavení hotelu můžete využít široké nabídky vodních sportů nebo některého z námi nabízených fakultativních výletů po zajímavých místech v okolí.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 22°C vzduch 25°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 26°C vzduch 22°C
voda 18°C voda 21°C voda 25°C voda 26°C voda 25°C voda 22°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*