Etna Golf Resort & Spa 4*4*4*4*4*

Poloha: Hotel s 98 pokoji se nachází na severovýchodní straně hory Etna, na jihozápad od Taorminy. Hotel je postaven v typicky Sicilském stylu, vzdálen od mezinárodního letiště v Catánii cca 80minut jízdy.

Vybavení: Recepce, restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, bar, vinárna, šest konferenčních sálů, obchodní centrum, koupaliště, lázně, parní lázní, tureckou lázní, tropické sprchy, vodní ráj, soukromá pláž ve městě Taormina, kyvadlová doprava na a od pláže, trekking, jízda na horském kole, výlet na čtyřkolkách, rafting, canyoning, lyže, exkurze na plachetnici, exkurze na motorovém člunu, na mořském kajaku, orientační, historické a archeologické hledání pokladů, parkoviště, garáž, taxi služba.

Ubytování: Klimatizace, koupelna s WC, fén, telefonem s přímou volbou, minibarem, trezorem, satelitní TV, rádiem, bezdrátovým internetovým připojením, většina pokojů má balkon nebo terasu.

Stravování: Snídaně formou bufetu.

Sport a zábava: Golf 18ti jamkové hřiště s párem 72, posilovna, pěší turistika, rafting, horská kola, výlety na koních, kanoistika.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 22°C vzduch 25°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 26°C vzduch 22°C
voda 18°C voda 21°C voda 25°C voda 26°C voda 25°C voda 22°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*