Hilton Giardini Naxos 4*4*4*4*

Poloha: Hotel Hilton Giardini Naxos je jedením z nejkvalitnějších hotelů, které máme na Sicílii v nabídce. Rádi jej proto doporučíme i náročnějším klientům, vyhledávajícím romantiku ve dvou, ale i rodinám s dětmi. Velkou výhodou tohoto hotelu je jeho poloha přímo u jedné z nejhezčích pláží Sicílie a s tím související krásný výhled ze spousty míst v hotelu. Centrum známého letoviska Giardini Naxos je přístupné několikaminutovou procházkou.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, restaurace á la carte, bary, bazén se sluneční terasou a lehátky a slunečníky u bazénu zdarma, business centrum, konferenční prostory, možnost připojení k internetu, spa centrum s rozsáhlou nabídkou masáží a procedur, kadeřnictví, obchod se suvenýry, možnost výměny měny na recepci a mnohé další.

Ubytování: Klimatizace, koupelna s WC, fén, LCD TV se satelitním připojením, minibar, trezor, možnost připojení k internetu a další. Nabídku ubytování ve vyšších kategoriích pokojů Vám rádi zašleme na vyžádání.

Stravování: Snídaně formou bufetu, za příplatek polopenze formou bufetu.

Pláž: Hotel leží přímo u vlastní písečné pláže, která se dá zařadit mezi nejhezčí pláže ostrova.

Sport a zábava: Posilovna. Kromě vybavení hotelu mají klienti možnost využít široké nabídky vodních sportů na pláži, nebo některého z námi nabízených fakultativních výletů po zajímavých místech ostrova.

Při pobytu 1 osoby je nutno připočíst cca 2500 Kč za transfer.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 22°C vzduch 25°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 26°C vzduch 22°C
voda 18°C voda 21°C voda 25°C voda 26°C voda 25°C voda 22°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*