HOTEL ATLANTIS BAY 5*5*5*5*5*

Poloha: Hotel Atlantis Bay je jeden z nejluxusnějších hotelů v Itálii doporučujeme náročnější klientele toužící po kvalitních službách, které nabízíme na nejkrásnějším místě Sicílie. Hotel je situovaný v překrásné zátoce Baia di Taormina a pár kroků od lanovky, která vede přímo do historického centra Taorminy. Hotel je vzdálen od mezinárodního letiště v Catánii cca 50 km, což představuje cca hodinu jízdy.

Vybavení: Recepce, restaurace s mezinárodní kuchyní a sicilskými specialitami, která je situovaná na terase s výhledem na moře i uvnitř hotelu, bary, bazén s velkou terasou ke slunění, odkud je nádherný výhled na mořský záliv a okolí Taorminy, TV sál, výtah, kongresový sál, salon krásy.

Ubytování: Klimatizace, koupelna s WC, fén, televize se satelitním vysíláním, telefon, Wi-FI, minibar, trezor, terasa nebo balkonem s výhledem na moře. Junior suite mají navíc obývací pokoj.

Stravování: Snídaně formou bufetu, za příplatek večeře.

Pláž: Vstup do moře u hotelu.

Sport a zábava: Posilovna. Cca 30 minut jízdy od hotelu je možnost si zahrát golf na Etna golf Resortu. Kousek od hotelu je možnost si půjčit vybavení pro vodní sporty.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 22°C vzduch 25°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 26°C vzduch 22°C
voda 18°C voda 21°C voda 25°C voda 26°C voda 25°C voda 22°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*