Hotel San Giovani 3*3*3*

Poloha: Nově a moderně zařízený hotel se nachází přímo v centru na krásné pobřežní promenádě přitažlivého turistického městečka Giardini Naxos navazujícího na Taorminu, perlu Sicílie. V místě, kde je hotel umístěn, se vyskytují dlouhé písčité pláže s mnoha restauracemi, bary a typickými sicilskými obchůdky. Písčitá hotelová pláž s výtečnou rybí restaurací a úžasným výhledem na pobřeží a na městečko leží jen 30 m od hotelu.

Vybavení: Restaurace uvnitř hotelu, kde se podávají snídaně, restaurace u moře, bar, Wi-Fi zdarma, TV sál, výtah a hotelová pláž se slunečníky a lehátky. Z hotelu je možné využít pravidelnou linkovou dopravu do centra Taorminy.

Ubytování: Hotelové pokoje (celkem 25) jsou nově vybavené, mají klimatizaci, TV sat, vlastní příslušenství, telefon, fén a minibar. Některé pokoje mají balkon.

Stravování: Tento hotel je nabízen se snídaní nebo s večeři včetně 1 nápoje.

Pláž: Písčitá hotelová pláž s výtečnou rybí restaurací a úžasným výhledem na pobřeží a na městečko leží jen 30 m od hotelu.

Sport a zábava: Kromě vybavení hotelu můžete využít pestré nabídky vodních sportů na pláži nebo některého z námi nabízených fakultativních výletů po Sicílii.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 22°C vzduch 25°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 26°C vzduch 22°C
voda 18°C voda 21°C voda 25°C voda 26°C voda 25°C voda 22°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*