HOTEL VILLA ESPERIA 3*3*3*3*

Poloha: Hotel s bazénem s velice atraktivním umístěním. Je situován mezi zálivy Baia di Mazzaró a Baia delle Sirene, 150 m od moře a pár kroků od lanovky, která vede přímo do historického centra nejkrásnějšího městečka Sicílie & Taorminy. Oficiální kategorie 4*.

Vybavení: ZAŘĺZENĺ A SLUŽBY: Bazén s velkou terasou ke slunění, odkud je nádherný výhled na mořský záliv a okolí Taorminy, TV sál s připojením Wi-Fi, hotelová garáž (za poplatek), výtah, bar a restaurace s mezinárodní kuchyní a především se sicilskými specialitami.

Ubytování: HOTELOVÉ POKOJE: Celkem 65 nově zařízených pokojů má vlastní příslušenství, klimatizaci, fén, telefon, LCD televizi se satelitním příjmem, sky service, trezor, minibar. Pokoje Superior mají balkon se stolkem a židlemi a boční výhled na moře (příplatek viz tabulka). Pokoje Executive mají balkon se stolkem, židlemi nebo lehátky, přímý výhled na moře, speciální osvětlení, koupelnový set Armani a vanu Jacuzzi.

Pláž: Pláž se nachází 150 m od hotelu, soukromá i volně přístupná, písčitá s oblázky a útesy (přes silnici). Plážový servis je za poplatek.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 22°C vzduch 25°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 26°C vzduch 22°C
voda 18°C voda 21°C voda 25°C voda 26°C voda 25°C voda 22°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*