NIKE 3*3*3*

Poloha: Hotel Nike je hotel střední kategorie 3*. Rádi jej doporučíme klientům vyhledávajícím dobrou polohu vůči moři a dobrý poměr ceny a kvality. Velkou výhodou hotelu je jeho poloha přímo u moře, asi kilometr od centra Giardini Naxos, kam Vás zavede pobřežní promenáda. Hotel doporučujeme cestujícím bez malých dětí, a to kvůli vstupu do moře, který je zajištěn moly & dno je kamenité. Hotel je v klidném prostředí.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, restaurace, zahrada se sluneční terasou a křesílky a slunečníky zdarma, piano bar, restaurace, obchod se suvenýry, možnost výměny měny na recepci a další. Lehátka v zahradě jsou za poplatek.

Ubytování: K vybavení každého pokoje patří koupelna s WC, satelitní televize, trezor a telefon. Většina pokojů má balkon, klimatizaci rádi zajistíme za příplatek.

Stravování: Tento hotel nabízíme se snídaní.

Pláž: Hotel se nachází nad mořem, vstup do moře je zajištěn moly & není zde pláž v klasickém slova smyslu. Voda je krásně čistá.

Sport a zábava: Využít můžete nedaleké půjčovny kol a motorových člunů, nebo některého z námi nabízených fakultativních výletů. Spoustu možností nakupování a zábavy nabízí nedaleké centrum letoviska. Rozhodně si také udělejte výlet do Taorminy, města s krásným historickým centrem a antickým divadlem.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 22°C vzduch 25°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 26°C vzduch 22°C
voda 18°C voda 21°C voda 25°C voda 26°C voda 25°C voda 22°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*