Oasi Azzurra

Poloha: tato oblíbená rezidence Oasi Azzurra leží přímo u moře u vesničky San Saba na pobřeží Tyrhénského moře mezi Punta Faro a Capo Milazzo, v nejsevernější části ostrova Sicílie, pouhých 15 km od města Messiny. Letovisko je známé svými písečnými dunami. Z rezidence je nádherný výhled na Kalábrii a Liparské ostrovy, které jsou snadno dosažitelné od letoviska. Letiště Catania se nachází 95 km od hotelu. Nákupní možnosti v hotelu případně 1 km v San Saba.

Vybavení: recepce, vyhlášená rybí restaurace, bar s vynikající zmrzlinou, pizzerie, market, prádelna, fitness, tenisový kurt, stolní tenis, plážový volejbal, možnost zapůjčení motorek, kol, šlapadel a motorových člunů, animační programy pro děti a dospělé, diskotéka, bazén s lehátky.

Ubytování: komplex má k dispozici celkem 60 nově zařízených apartmánů (2 jsou bezbariérové) s prostornou terasou, kuchyňským koutem, TV, telefonem a koupelnou, možnost klimatizace za příplatek. Na výběr jsou apartmány pro 2 - 7 osob.

Stravování: kontinentální snídaně formou bufetu, možnost zakoupení obědů nebo večeří za příplatek.

Pláž: 10 m od hotelu.

Sport a zábava: vodní sporty, potápění, surfování, fitness, tenisový kurt, animační programy.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 22°C vzduch 25°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 26°C vzduch 22°C
voda 18°C voda 21°C voda 25°C voda 26°C voda 25°C voda 22°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*