Park hotel Silemi 4*4*4*4*

Poloha: Park hotel Silemi je hotel vyšší střední kategorie na Sicílii, v letovisku Letojanni, severně od Taorminy. Velkou výhodou tohoto hotelu je jeho skvělá poloha hned u soukromé pláže, hotelovou budovu od ní odděluje jen bazén se slanou vodou. Do centra Taorminy, vzdáleného asi 5 kilometrů od hotelu, Vás dopraví místní autobus, zastávka je nedaleko hotelu, do centra Letojanni se dostanete příjemnou procházkou po pobřežní promenádě. Tento hotel rádi doporučíme i náročnějším klientům.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, slanovodní bazén se sluneční terasou a lehátky a slunečníky u bazénu zdarma, možnost připojení k internetu, možnost výměny měny na recepci, klimatizace a další.

Ubytování: V hotelu je celkem 48 pokojů v kategoriích standard a superior. K vybavení každého pokoje standard patří koupelna s WC, balkon, satelitní televize, klimatizace, telefon, minibar, trezor, fén. Nabídku ubytování v pokojích Superior Vám rádi zašleme na požádání.

Stravování: Tento zájezd nabízíme ve variantách se snídaní a polopenzí.

Pláž: Hotel leží přímo u písečné pláže, lehátka a slunečníky jsou pro hotelové hosty v letní sezoně na pláži zdarma.

Sport a zábava: Využít můžete některého z vodních sportů nebo lekcí potápění nabízených na nedaleké Letojanni beach, nebo některého z námi nabízených fakultativních výletů po zajímavých místech v okolí.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 22°C vzduch 25°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 26°C vzduch 22°C
voda 18°C voda 21°C voda 25°C voda 26°C voda 25°C voda 22°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*