San Pietro 3*3*3*

Poloha: Hotel San Pietro je příjemný hotel kategorie 3*. Hotel leží přímo na krásné pobřežní promenádě turistického městečka Letojanni s typickou sicilskou atmosférou a navazujícího na proslulou Taorminu. V místě, kde je hotel umístěn, se vyskytují dlouhé písčité pláže s mnoha rybími restauracemi, bary a typickýmisicilskými obchůdky.

Vybavení: Restaurace s výběrem ze 2 až 3 druhů 1. a 2. chodů, kde jsou předkrmy a přílohy podávané formou bufetu,ovoce nebo dezert. K hotelu patří také krásný bar s restaurací přímo na pláži, TV sál, výtah a hotelová pláž se slunečníky a lehátky. Wi-Fi zdarma na recepci a v baru. Z hotelu je možné využít pravidelnou linkovou dopravu do centra Taorminy.

Ubytování: K vybavení každého pokoje patří koupelna s WC, mini lednička, satelitní televize, TV, telefon, trezor, klimatizace (v určených hodinách od poloviny června do poloviny září), většina pokojů má balkon (garance balkonu za příplatek). Nabídku ubytování v pokojích s výhledem na moře Vám rádi zpracujeme na požádání. 

Stravování: Snídaně nebo polopenze. Nápoje nejsou zahrnuty v ceně.

Pláž: Hotel leží přímo u písečné pláže s oblázky. Plážový servis cca 10 €/den - slunečník a 2 lehátka.

Sport a zábava: Využít můžete některého z vodních sportů nabízených na pláži nebo některého z fakultativních výletů po zajímavých místech v okolí.

Povinná pobytová taxa pro osoby starší 12 let 0,5 €/os/den. Splatná na místě.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 22°C vzduch 25°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 26°C vzduch 22°C
voda 18°C voda 21°C voda 25°C voda 26°C voda 25°C voda 22°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*