Unahotels Capo Taormina (ex. ATAHOTEL) 4*4*4*4*

Poloha: Exkluzivní a velice elegantní hotel postavený na přímořském skalnatém útesu v pobřežní části Taorminy. Bazény se slunečníky a lehátky a malá hotelová pláž jsou s centrální částí hotelu propojeny výtahem vybudovaným ve skále. Hotel má 200 pokojů s výhledem do zahrady nebo na moře. Hotel je vzdálen od mezinárodního letiště v Catánii cca 50 km, což představuje cca hodinu jízdy.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, 3 restaurace a 3 bary s nádherným výhledem na Etnu a moře, bazény s výhledem na moře, velké kongresové sály, TV sál, Wi-Fi internet systém, salon krásy, sauna, pronájmy aut, rezervace koncertů v antickém divadle v Taormině, možnost provozovat různé sporty včetně potápění a golfu (30 km), projížďky na lodích a rybaření. K hotelu patří také malá romantická hotelová pláž se slunečníky a lehátky. Z hotelu je mimo jiné 6x denně zajištěn odvoz minibusem až do historického centra Taorminy (6 km).

Ubytování: Klimatizaci, koupelna s WC & sprchový kout nebo vana, fén, televize, telefon, minibar, balkon nebo terasa.

Stravování: Snídaně formou bufetu, za příplatek polopenze.

Pláž: K hotelu patří také malá romantická hotelová pláž se slunečníky a lehátky.

Sport a zábava: Posilovna. Kromě vybavení hotelu můžete využít široké nabídky vodních sportů nebo některého z námi nabízených fakultativních výletů po zajímavých místech v okolí.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 22°C vzduch 25°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 26°C vzduch 22°C
voda 18°C voda 21°C voda 25°C voda 26°C voda 25°C voda 22°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*