Villa Linda 3*3*3*

Poloha: Villa Linda se nachází v klidné oblasti v centru městečka Recanati, 50 m od pláže. Centrum města Giardini Naxos se širokými možnostmi zábavy a nakupování je vzdáleno asi 7 km od hotelu, do centra jede místní linkový autobus, zastávka je asi 250 m od hotelu. Přímo u hotelu se nachází množství obchůdků, restaurací a barů.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, snídaňová restaurace, bar, wifi připojení k internetu zdarma, parkoviště a výtah.

Ubytování: Pokoje mají možnost přistýlky, jsou vybavené koupelnou, TV, telefonem, trezorem za poplatek na místě, klimatizací, minibarem, fénem, balkon. Většina pokojů má plný nebo částečný výhled na moře nebo na Etnu. Pokoje Economy jsou bez balkonu, mají pouze francouzské okno.

Stravování: Na výběr je ze stravování formou snídaně nebo polopenze. Snídaně jsou v hotelu, večeře možné jsou v nedaleké restauraci. Ve stravování nejsou zahrnuty nápoje.

Pláž: Písčito- oblázková pláž se nachází cca 50 m od hotelu.

Sport a zábava: Vodní sporty na pláži.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 22°C vzduch 25°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 26°C vzduch 22°C
voda 18°C voda 21°C voda 25°C voda 26°C voda 25°C voda 22°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*