Villa Nefele 3*3*3*

Poloha: Hotel Villa nEfele je hotel střední kategorie 3*. Doporučujeme jej klientům, kteří hledají dobrý poměr ceny a kvality v kombinaci se skvělou polohou, leží totiž jen 100 metrů od pláže. Krátkou příjemnou procházkou se z hotelu dostanete do centra letoviska Giardini Naxos se spoustou obchodů, restaurací a barů. Rozhodně si také udělejte výlet do Taorminy, města s krásným výhledem na Etnu, prastarým centrem a antickým divadlem. Je to jen šest kilometrů.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, možnost připojení k internetu, klimatizace, restaurace, možnost výměny měny na recepci a další.

Ubytování: V hotelu je celkem 16 pokojů a 1 apartmán. K vybavení každého pokoje patří koupelna s WC, fén, satelitní televize, telefon, klimatizace, trezor, mini bar, možnost připojení k internetu a balkon nebo terasa.

Stravování: Tento hotel nabízíme ve variantách se snídaní nebo polopenzí.

Pláž: Hotel leží jen asi 100 metrů od pláže, lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek.

Sport a zábava: Pro příznivce aktivněji strávené dovolené je zde k dispozici nabídka vodních sportů na pláži a také naše nabídka fakultativních výletů. Rozhodně také doporučujeme udělat si alespoň jednou výlet do krásné Taorminy, vzdálené jen 6 kilometrů od hotelu.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 22°C vzduch 25°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 26°C vzduch 22°C
voda 18°C voda 21°C voda 25°C voda 26°C voda 25°C voda 22°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*