VILLAGIO ALKANTARA - apartmány BILO 3*3*3*

Poloha: Prázdninový komplex Alkantara splňuje všechna očekávání těch, kteří si přejí strávit dovolenou poblíž Taorminy & nejkrásnějšího města Sicílie. Leží totiž pouhých 8 km od jejího centra, kam pravidelně jezdí místní linková doprava (zastávka se nachází 700 m od recepce) a 1,5 km od centra proslulého turistického městečka Giardini Naxos se světoznámými vykopávkami. Nově vybavené apartmány jsou umístěny v moderních budovách obklopených středomořskou vegetací. Při odpočinku u bazénu se vám naskýtají nezapomenutelné pohledy nejen na Taorminu umístěnou na hoře Tauro, ale i na dýmající Etnu.

Vybavení: K vybavení komplexu patří recepce, restaurace, pizzerie, TV sál, bar, bazén se slunečníky a lehátky, ze kterého je panoramatický výhled na Etnu.

Ubytování: Apartmány mají klimatizaci (zdarma), telefon, kuchyňský kout, koupelnu a balkon nebo společnou verandu se zahradním nábytkem. Apartmán pro 2 až 5 osob (bilo): Obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 1-2 osoby a ložnice s manželským lůžkem. Možnost 5. lůžka nebo postýlky.

Na vyžádání lze i nakalkulovat apartmány až pro 6 osob. Ceny na vyžádání u CK.

Stravování: Bez stravy, snídaně nebo polopenze. Snídaně formou bufetu, večeře jsou servírované , výběr ze dvou druhů 1. a 2. chodu včetně ovoce nebo dezertu. Snídani a popolenzi zkalkulujeme na vyžádání.

Pláž: Volně přístupné i soukromé pláže s hrubým pískem a oblázky leží 750 m od střediska. Možnost pronájmu slunečníků a lehátek /poplatek cca€ 10/den (1 slunečník a 2 lehátka)/ na soukromé pláži s odvozem zdarma 

Sport a zábava: K dispozici jsou tenisové kurty, využít můžete také některého z námi nabízených fakultativních výletů. Animační programy (červenec-srpen).

 

Povinná pobytová taxa pro osoby starší 12 let 0,5 €/os/den. Splatná na místě.

 

 

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 22°C vzduch 25°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 26°C vzduch 22°C
voda 18°C voda 21°C voda 25°C voda 26°C voda 25°C voda 22°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*