Riu Montego Bay 5*5*5*5*5*

Poloha: Pětihvězdičkový hotel Riu Montego Bay se nachází v lokalitě Montego Bay na Jamajce. Hotel můžeme doporučit i náročným klientům. K přednostem hotelu patří tropická pláž s možností kvalitního koupání, stejně jako profesionální služby a vysoký komfort.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, bazén, dětský bazén, jacuzzi, sauna, posilovna, wellness centrum se širokou nabídkou masáží a procedur, celkem 8 restaurací a barů, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, dětské hřiště, herní místnost, konferenční místnost, obchod se suvenýry, možnost připojení k internetu a další.

Ubytování: V hotelu je celkem 681 pokojů. K vybavení každého standardního pokoje patří koupelna s WC, fén, telefon, centrálně ovládaná klimatizace, stropní ventilátor, minibar, SAT TV, rádio, trezor a balkon nebo terasa.

Stravování: Stravování je zajištěno formou all inclusive.

Pláž: Resort se rozkládá přímo u tropické pláže.

Sport a zábava: Stolní tenis, volejbal, windsurfing, plachtění, kajaky, šnorchlování, potápění, animační programy, show, živá hudba, nabídka vodních sportů na pláži, diskotéka. Nedaleko hotelu se také nachází golfové hřiště. Využít lze také některého z námi nabízených fakultativních výletů.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 31°C vzduch 31°C vzduch 32°C vzduch 32°C vzduch 32°C vzduch 32°C vzduch 31°C vzduch 30°C vzduch 31°C
voda 27°C voda 27°C voda 27°C voda 27°C voda 29°C voda 29°C voda 28°C voda 29°C voda 29°C voda 29°C voda 27°C voda 28°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*