Secrets St.James 5*5*5*5*5*

Poloha: Luxusní romantický resort sestávající z 350 suit, Secrets St. James, patřící do známého hotelového řetězce Secrets, leží v oblasti Montego Bay, 20 minut od letiště, přímo na tropické pláži. K přednostem hotelu patří vysoký komfort a profesionální personál, stejně jako příjemná atmosféra. Hotel je pouze pro starší 18ti let.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, restaurace, bary, spa centrum s širokou nabídkou masáží a procedur, večerní animační programy, herna, komplex bazénů, klimatizace, možnost připojení k internetu a mnoho dalšího. Hotel je svým charakterem velmi vhodný pro exotickou svatbu.

Ubytování: Na výběr je z několika kategorií ubytování. K vybavení každého standardního pokoje patří LCD TV, CD/DVD přehrávač, minibar, balkon, telefon s přímou volbou, možnost připojení k internetu, fén, vana s vířivkou, klimatizace, stropní ventilátor, budík+ mp3 přehrávač a trezor.

Stravování: Stravování je zajištěno formou all inclusive.

Pláž: Resort se rozkládá přímo u tropické pláže.

Sport a zábava: Aerobik, basketbal, bocce, katamarány, stolní tenis, plachtění, fotbal, šnorchlování, tenis, volejbal, vodní aerobik, windsurfing, jóga, večerní animační programy, rozsáhlá nabídka vodních sportů na pláži. Využít také můžete některého z námi nabízených fakultativních výletů.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 31°C vzduch 31°C vzduch 32°C vzduch 32°C vzduch 32°C vzduch 32°C vzduch 31°C vzduch 30°C vzduch 31°C
voda 27°C voda 27°C voda 27°C voda 27°C voda 29°C voda 29°C voda 28°C voda 29°C voda 29°C voda 29°C voda 27°C voda 28°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*